حمید
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حمید
آرشیو وبلاگ
      تور مسافرتی کربلا /ترکبه/ روسیه/ گرجستان ()
سفرنامه تور انتالیا نویسنده: حمید - سه‌شنبه ۳ امرداد ،۱۳٩٦
یک نکته بسیار بسیار مهم که شاید اگر هموطنان عزیز اونو بدونن خیلی از ابهامات براشون روشن بشه اینه که بنده پس از طی چند سال سفر به شهرهای مختلف ترکیه به این نتیجه رسیدم که به قول معروف هر چقدر پول بدی آش میخوری. شاید این نکته بسیار مهم برای خیلیها سوال باشه که چرا بر فرض مثال تور آنتالیا با مثلا هتل رکسوس پریمیوم در اردیبهشت یا خرداد حدود 3500000 تومانه اما این قیمت با نزدیک شدن به تابستان تا اواسط شهریور مدام گران و گرانتر می شه!؟ ذهنیت اکثر هموطنان اینه که شاید به دلیل سردی آب و عدم امکان استفاده از برخی تفریحات و کمتر بودن توریست این مهم اتفاق میفته. اما چیزی که بنده می خوام خدمت همه دوستان عزیز عرض کنم اینه که جریان اینگونه نیست! برای اینکه مساله رو بهتر متوجه بشید یه مثال در همین هتل ریکسوس پریمیوم می زنم. این هتل در خرداد ماه تازه داشت یکسری امکاناتش کم کم ساخته و نصب میشد. برای مثال در زیر رستوران اصلی جلوی اسنک بار لوسترها و میزهای بسیار مجلل در حال طراحی و تعبیه بودند. در کنار ساحل یک قسمت بزرگ بتونی بود که داشت رنگ آمیزی می شد و بعدا متوجه شدیم که یکی از شوینگهای این هتل در ماههای آینده خواهد بود. رستوران الاکارته در یکی از مناطق مخفی هتل روی یک دریاچه در حال بازسازی و راه اندازی تا ماه آینده بود. تقریبا اکثر تفریحات دریای محدود و تعطیل بودند(آب دریا هم با اینکه نزدیک به اواسط خرداد بود تقریبا سرد بود و کمتر کسی از دریا استفاده می کرد). حتی سرسره آبیهای آن هم تماما فعال نبودند. موارد اینچنینی در هتل زیاد بود که تمام اینها برای مسافری که مثلا مرداد ماه میره اونجا راه اندازی شده. در یک کلام خدمتتون بگم که همینطور که قیمت هتل بالا میره , خدمات هم افزایش پیدا می کنه.
تور انتالیا با یلداسیرپارسیان
تور ترکیه وانتالیا ارزان قیمت با یلداسیر پارسیانو اما نظرات بنده در خصوص نقد شما:
1) مهمترین انتقاد شما دقیقا نظر بنده هم هست. یعنی اینکه تیم انیمیشن و کلا تفریحات در حد یک هتل متوسط کوش آداسی هم حتی نبود. دقیقا فقط یک سالن تعبیه شده بود که حرفه ای کار می کرد اما محیط بسیار سرد کننده و غیر فعال بود. محوطه آمفی تئاتر هم کاملا تعطیل بود.

2) در خصوص غذا واقعا به نظر من معرکه بود. برای مثال ماهی سالومون که توی ایران وارداتی هستش و توی شهر ما کیلویی 100000 تومان عرضه میشه(با پرواز از نروژ بصورت هفتگی میارن) توی غذاهاش هر روز بود که انصافا چنین طعمی در بین ماهیها تا به امروز بنده ندیده بودم. فوق العاده بود. انواع غذاهای چینی , تا دلتون بخواد کیک و دسر و ... . حتی خشکبار اینقدر بود که باور کردنی نبود. البته به نظر من تنوع میوه ایش در حد غذاها نبود. آب پرتقال طبیعی هم نداشت(به طبیعی نزدیک بود اما 100% طبیعی نبود). انتقاد دیگر به همزمانی صرف نهار و اسنک بارش میشه گرفت که در سایر هتلها اینگونه نبود. مثلا در هتلهای کوش آداسی از ساعت 12 تا 18 بعداز ظهر اسنک بار ساحلی با پیتزا و ... براه بود. ضمنا این هتل اصلا اسنک بار ساحلی نداشت.

3) به جرات می تونم بگیم خوراکیهای این هتل از هر هتل دیگه ای که تابحال رفته بودیم بهتر بود. تنوع در انتخاب انواع برندها(البته نه اینکه فکر کنید خیلی خیلی گران هم توشون باشه اما هر نوع سلیقه ای را پوشش میداد). یکی از مهمترین نکته ها مثبت این هتل دست دلبازی در پذیرایی بود. یعنی واقعا احساس می کردی رفتی خونه یک آدم فوق ثروتمند مهمانی که اینقدر برات امکانات و ... تهیه کرده که بهت خوش بگذره. اینقدر هم دست و دلبازه که هرچی مصرف کنی بیشتر در اختیارت می زاره.

4) دسترسی بسیار مشکل به شهر آنتالیا نکته مهمی هستش. دقیقا نکته ای که بنده به لیدر وقتی که تلاش می کرد مخ بنده رو بزنه بهم تور بفروشه رو اینجا هم لازم می دونم بگم. بنده در پاسخش بهش گفتم که من نیومدم که یکی از بهترین هتلهای آنتالیا رو انتخاب کنم و روزانه پول زیادی بابت هتل بدم و حتی یکروزشو بیرون از هتل صرف کنم. اگر می خواهید وقتتون رو بیرون از هتل صرف کنید انتخاب این هتل اشتباهه.

5) اینکه بگیم این هتل بهترین در بین بهترینها هستش یکم اغراقه. هتلی مثل Maxx Royal Belek یا Regnum و چند هتل دیگه در منطقه بلک هزینه بین یک ونیم تا دو برابر بیشتر از این هتل دارن و لوکس تر و یک سر و گردن بالاتر از این هتل محسوب می شن. حتی در بوکینگ و تریپ ادوایزر هم این مساله تایید میشه. با اینکه شاید واسه قشر بین متوسط و ثروتمند(مثل خود بنده) این هتل بهترین محسوب بشه , اما واسه قشر میلیاردر این یک هتل متوسط محسوب خواهد شد. البته اینو هم بگم که اتاقها و ویلاهای خصوصی این هتل برای افراد خاص هم در نظر گرفته شده بود اما باز هم کلاس این هتل در قیاس با تمام هتلهای بلک نمیشه گفت که تاپ ترین هستش. البته اگر دقت کنیم چون منطقه بلک از آنتالیا دور هستش طبیعتا زمین به مراتب از منطقه ای مثل لارا ارزونتره و ساخت هتل در متراژ بالا هزینه خیلی کمتری از نظر قیمت زمین میبره و به همین دلیل هتلهای بلک اکثرا وسیع هستند. اما واقعا در این هتل از نظر خرج کردن و زیبا سازی تقریبا سنگ تمام گذاشته شده. به نظر من کسی که از اواسط مرداد ماه تا اواسط شهریور ماه به این هتل بره می تونه تمام امکانات این هتل رو ببینه. اما باید خدمت دوستان بگم که هتلهای شهری مثل کوش آداسی حتی توی اوایل خرداد که ما رفتیم هم تمامی امکاناتش براه بود و تیم بسیار قوی شوینگ داشت که این انتقاد بسیار بزرگ به هتل رکسوس پریمیوم به نظر من وارده.

6) متاسفانه ساحل اختصاصی این هتل با وجود تمام امکانات لوکسی که براش گذاشتن برا شنا استاندارد نیست. بنده با اینکه خرداد ماه در این هتل بودم و آب دریا سرد بود اما هر جوری بود به زور دوش آب سرد از دریاش استفاده کردم و چون شنا خوب بلد بودم لذت بردم. دو عیب بزرگ سال این هتل اینه که اولا ساحلش شنی هستش و ماسته نیست که نرم باشه و عیب مهمتر و بزرگش هم اینه که اصلا هیچ نوع طراحی و استاندارد سازی در این قسمت صورت نگرفته و در ابتدا هنوز چند قدمی در آب دریا جلو نرفتید یک دفعه عمق میرسه به نزدیک به دو متر!!! یعنی شما شاید نتونید بیشتر از 5 متر در دریا با پاهاتون جلو برید و زود عمیق میشه. در حالیکه در بسیاری از هتلها این مساله مد نظر گرفته شده و ساحل سازی شده و شما می تونید مسافت قابل قبولی رو در دریا با قدم زدن پیش برید و آروم آروم عمیق میشه نه اینکه مثل این هتل یه دفعه آدم رو شکه کنه!!! پس این مساله رو در مد نظر داشته باشید و اگر براتون خیلی مهم و تعیین کنندست اصلا سراغ این هتل نروید.

در کل منم با شما موافقم که این هتل به نسبت آوازه و شهرتی که زبانزد شده منو قانع نکرد(حتی اگر امکاناتی که غیر فعال بود , فعال بشه) و به نظر بنده هم هزینه نسبت به خدمات ارائه شده زیاده. اما اینو هم بگم که شما حتی توی هتل مشهوری مثل مردان پالاس هم مثلا بار 24 ساعته ندارید که اینجا دارید. در کل دوست دارم یکبار دیگه توی مرداد تا شهریور برم این هتل رو تجربه کنم تا نظراتم رو دیگه کاملا در خصوص این هتل تثبیت کنم.

اینو هم بگم که از نظر بنده این هتل بدرد قشری می خوره که می خوان تمام وقت خود را در هتل بگذرونن و ریلکس کنن(البته اگر حوصلشون از تکراری بودن روزها سر نره و بتونن خودشونو با امکانات بسیار وسیع این هتل وفق بدن و حسابی لذت ببرن) دو تا زمین فوتبال استاندارد داره(ابعاد در حد واقعی) و 6 یا 7 تا زمین تنیس درجه یک داره. سالن مینی بسکتبال و میز پینگ پنگ در سالن و فضای باز بصورت مجزا داره. هر چی بخواین به وفور در هتل یافت میشه. طبیعتش هم بسیار دلچسبه.

ببخشید وقت شما و دوستان رو هم گرفتم. حرف در خصوص این هتل برای گفتن زیاد دارم. اما به همین بسنده می کنم. اگر کسی سوالی داشته باشه شاید بنده هم بتونم راهنمایی کنم. شاد و سلامت باشید و تا می تونید از زندگیتون لذت ببرید.
  نظرات ()
مطالب اخیر تور کربلا هوایی تور هوایی کربلا محرم عرفه چیست هتل پولو تفلیس - گرجستان کربلا و عرفه تور کوش آداسی تور بدروم ترکیه ارزان قیمت تور استانبول ارزان تور گرجستان لحظه آخری تور آنتالیا ارزان – تور ترکیه
کلمات کلیدی وبلاگ تور ترکیه ارزان قیمت (۱۱) تور ترکیه (٩) تور هوایی کربلا (٧) تور هوایی کربلا+تورهوایی کربلا ارزان قیمت+تور هوای (٧) تور ارزان قیمت ترکیه (٦) تور روسیه ارزان قیمت (٥) تور مارماریس ترکیه (٥) تور کوش اداسی ارزان قیمت (٥) تور هوایی کربلا ارزان قیمت (٥) تور ارزان قیمت کربلا (٥) تور گرجستان ارزان قیمت (٥) تور گرجستان+تور گرچستان ارزان قیمت+تورگرجستان ارزا (٤) تور ارزان قیمت تفلیس (٤) تور کوش اداسی (٤) تور روسیه ارزان قیمت +تور روسیه+تور ارزان قیمت روس (٤) تور ترکیه+ تور ارزان قیمت ترکیه+ تور استانبول ارزا (۳) تور کربلا (۳) تور روسیه (۳) تور روسیه تابستان 96 (۳) تور بدروم ترکیه+تور ارزان قیمت ترکیه+تور بدروم ارز (۳) تور هوایی ارزان قیمت کربلا (۳) تور انتالیا ارزان قیمت (۳) تور ارزان قیمت کوش اداسی (٢) تور ارزان قیمت روسیه (٢) تور ارزان قیمت انتالیا (٢) تور ارزان قیمت مارماریس (٢) تورگرجستان-تورگرجستان ارزان قیمت-تورهوایی کربلا-تو (٢) تور کوش اداسی ارزان قیمت+تور کوشاداسی ترکیه+تور ار (٢) افر تور گرجستان ارزان قیمت (٢) تور انتالیا (٢) تور گرجستان (٢) تور گرجستان تفلیس (٢) تور هوایی کربلا با کیفبت (٢) تور روسیه بهترین خدمات (٢) تور کوش اداسی ترکیه ارزان قیمت (٢) تور انتالیا ارزان قیمت+تور ارزان قیمت انتالیا+تور (٢) #تور گرجستان ارزان قیمت #تور هوایی کربلا #تور هوای (۱) تور هوایی کربلا محرم (۱) تور استاتبول با کمترین قیمت (۱) تور استانبول با کمترین قیمت تابستان 96 (۱) تور لجظه اخری انتالیا (۱) تور ترکیه انتالیا (۱) تور لحظه اخری انتالیا ترکیه (۱) تور ارزان قیمت لحظه اخری (۱) تور افر گرجستان (۱) تور لحظه اخری گرجستان (۱) تور مارماریس ارزان قیمت (۱) تور هوایی مارماریس (۱) تور هوایی کربلا بهترین خدمات (۱) تور ارزان قیمت افر گرجستان تفلیس (۱) بهترین خدمات (۱) تور ارزان قیمت (۱) تور تفلیس (۱) تور بدروم ترکیه (۱) تورکربلا ارزان قیمت (۱) تور ارزان قیمت ارمنستا (۱) تور مارماریس (۱) سفرنامه ترکیه (۱) تور استانبول (۱) تور ارمنستان (۱) ارزان قیمت (۱) javascript:void(0) (۱) تور عتبات (۱) افر تور تفلیس (۱) افر تور گرجستان (۱) تور بدروم ارزان قیمت (۱) تور ارزان قیمت بدروم (۱) تور مارماریس ارزان قیمت (۱) تور هوای ارزان قیمت کربلا (۱) نور گرجستان (۱) تور ارزان قیمت گرجستان (۱) تور ارزان قیمت ترکیه ر (۱) تور ارزان قیمت استانبول (۱) تور ارزان قیمت کربلا هوایی (۱) تور لحظه اخری استانبول+تور استانبول+تور استانبول ل (۱) تور لحظه اخری انتالیا+تور انتالیا لحظه اخری+تور ان (۱) تور مارماریس ارزان قیمت تورمارماریس ارزان قیمت ترک (۱) -تور هوای (۱) تورهوایی کربلا- (۱) تورهوایی کربلا ارزان قیمت (۱) #تور روسیه #تور روسیه ارزان قیمت #تور ترکیه #تور ت (۱) تور مارماریس ارزان قیمت یلداسیرپارسین (۱) تور گرجستان ارزان قیمت با یلداسیر پارسیان (۱) تور ارزان قیمت با بهترین خدمات (۱) تور ارزان قیمت انتالیا ترکیه (۱) تور هوایی ارزان قیمت کربلا نجف (۱) تور ارزان مسکو (۱) تور رازان قیمت گرجستان (۱) تورانتالیا ارزان قیمت (۱) تاریخچه گرجستان (۱)
دوستان من سفربین تور کربلا هوایی پرتال زیگور طراح قالب